POMOC

O nas

Serwis Nowydom.pl prezentuje bogatą ofertę projektów domów jednorodzinnych. Od najpowszechniejszych: jak domy parterowe i piętrowe, również z użytkowym poddaszem. Po te bardziej wyszukane: domy drewniane z bali, lub w konstrukcji szkieletowej. Wśród naszej oferty można znaleźć również propozycje lokali usługowo-handlowych oraz projekty garaży samochodowych.

 

Nasza wyszukiwarka oferuje wiele propozycji projektowych zarówno dla osób szukających nieruchomości w tradycyjnej zabudowie jak i dla inwestorów poszukujących innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań. Projekty znajdujące się w wyszukiwarce przeznaczone są na różnego rodzaju działki oraz charakteryzują się różnymi technologiami wznoszenia budynków. Wyszukiwarka obejmuje projekty domów murowanych, energooszczędnych oraz pasywnych. Każdy z gotowych planów opracowany jest przez cenionych architektów – dzięki temu nasi Klienci otrzymują gwarancję najwyższej jakości. Zakupione u nas projekty są zgodne z najnowszymi rozporządzeniami prawa budowlanego i stworzone tak, aby zapewniać przyszłym mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo.

 

Kilkaset projektów domów, znajdujących się na naszej stronie, to doskonała baza zarówno dla inwestorów prywatnych jak i deweloperów, którzy szukają ciekawych rozwiązań. Proponowane przez nas gotowe projekty domów to oferta, która w niczym nie ustępuje projektom tworzonym na indywidualne zamówienie. Wybrane plany można modyfikować, zmieniać i przekształcać mając na uwadze komfort przyszłego użytkowania budynku. Co więcej gotowe projekty domów to rozwiązanie znacznie tańsze niż projekty indywidualne.

 

Sprzedaż projektów nieruchomości w serwisie Nowy Dom połączona jest z specjalistycznym doradztwem przy wyborze odpowiedniego domu. Nasi specjaliści doradzają w zakresie doboru projektu, technologii wykonania budynku, jego doboru do posiadanej działki czy, w przypadku lokalu usługowego, prowadzonej działalności. Na profesjonalne doradztwo i rzetelną obsługę mogą liczyć wszyscy Klienci. Nasi doradcy skupiają się na indywidualnych potrzebach inwestora i pomagają mu odnaleźć projekt skrojony na miarę potrzeb jego i jego rodziny.

 

Wiedząc jak dużą inwestycją jest budowa domu serwis NowyDom.pl, nie tylko oferuje projekty domów, ale i daje możliwość kompleksowego zaplanowanie całego procesu budowy i urządzania nieruchomości. Umożliwiamy więc nie tylko zakup projektu wymarzonego domu, ale i zapoznanie się z ofertami kredytów bankowych na budowę nieruchomości oraz sprawdzenie własnej zdolności kredytowej. Możliwe jest to dzięki dostępnej w serwisie Porównywarce kredytów hipotecznych ora Kalkulatorowi zdolności kredytowej.

 

Całość procesu wspomagamy publikując na łamach serwisu eksperckie artykuły pozwalające na pozyskanie wiedzy w zakresie finansowania, przygotowania do budowy, samego procesu budowy nieruchomości oraz jej późniejszej aranżacji. Specjalnie dla osób będących już na końcowym etapie budowy, który obejmuje urządzanie domowych pomieszczeń przygotowaliśmy Galerię Inspiracji, gdzie znajdują się nie tylko podpowiedzi jak zaaranżować dom lub mieszkanie, ale i sklep, w którym można dokonać zakupu wyposażenia wnętrz.

 

Zapraszamy do aktywnego korzystania z naszego serwisu. Mam nadzieję, że nasz serwis pomoże Ci w budowie Twojego nowego domu!

Moje Konto


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.
Nasz serwis korzysta z plików cookies, szczegółowe informacje na temat plików cookies można uzyskać w Polityce prywatności Rozumiem